Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který dnešní standard splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

Kariéra

Nastartujte kariéru ve Zlínstavu!

Stavbyvedoucí SZ01

Krátky popis nabízené pozice, aby bylo jasné na první pohled, co pozice obnáší.

Co Vás čeká

  • Koordinace a řízení prací.
  • Komunikace se subdodavateli a investorem.
  • Odpovědnost za hospodářský výsledek staveb.

Co od Vás očekáváme

  • VS nebo SŠ vzdělání stavebního směru.
  • Znalost práce na PC.
  • Flexibilitu, odpovědnost a komunikativost.
  • Řidičský prukaz skupiny “B”.
  • Autorizace vítana.
  • Koordinace a kompletace staveb.
  • Pozice vhodná pro absolventy.

Naše nabídka

  • Plat: 38 000 Kč až 53 000 kč vč. prémií.
  • Dlouhodobou perspektivu stabilní společnosti.
  • Zajímavou práci v perspektivním a dynamickém kolektivu.
  • Možnost sebarealizace a profesního rustu.
  • Možnost osvojení nejmodernějších poznatku metod řízení ve stavební praxi.
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídajíci znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení.
  • Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby.
  • Místo výkonu práce: Praha.
  • Nástup možný IHNED nepo po DOHODĚ.
  • Možnost ubytovaní.
  • Služební mobil s výhodným datovým tarifem i pro osoby blízké.
  • 38 000 - 53 000 Kč vč. prémií
  • Středočeský kraj
  • Práce na plný úvazek
  • Nástup možný ihned

Zadejte text

Proč se přidat k nám?

video